Naslovna Kampovi Rukometni kamp RASTIMO-Kopaonik, 2014. god.

Rukometni kamp RASTIMO-Kopaonik, 2014. god.

PODELI

POKROVITELJ TURNIRA  GRAD  LESKOVAC

grupa  -A-  ’00 grupa  -B-  ‘00
1. RK NIKŠIĆ 2014 – Nikšič RK TUZLA- Tuzla
2. HSJ RABOTNIK – Bitola RK VUČKO –Smed.Palanka
3. RK POTISJE PLETEX – Ada RK MLADOST 2012 -Niš
4. RK TOPLIČANIN – Prokuplje RK METEOR – Leskovac

grupa -C-‘02  grupa -D-‘02
1. GRK MLADOST -Vranje RK POTISJE PLETEX – Ada
2. MRK KLADOVO – Kladovo RK TUZLA- Tuzla
3. RK TOPLIČANIN – Prokuplje RK METEOR -Leskovac

MINI  RUKOMET
’04/’05 ’05/’06.’07
1. RK POTISJE PLETEX – Ada -1- RK TUZLA- Tuzla
2. GRK MLADOST -Vranje -1- GRK MLADOST -Vranje -2-
3. MRK KLADOVO – Kladovo RK VUČKO –Smed.Palanka
4. RK HISAR PK-Prokuplje RK RADNIČKI 1951-Niš
5. RK METEOR -Leskovac -1- RK METEOR -Leskovac -2-

Br. -PETAK- GOD. DOMAĆIN GOST Rezultat
1. 08.00-8.50    B 00 RK METEOR RK MLADOST 2012 30:21
2. 08.50-09.30  C 02 RK TOPLIČANIN GRK MLADOST 04:22
3. 09.30-10.20  A 00 RK TOPLIČANIN RK POTISJE PLETEX 15:14
4. 10.20-11.10  B 00 RK TUZLA RK METEOR 16:36
5. 11.10-12.00  A 00 RK NIKŠIĆ 2014 RK TIPLOČANIN 22:19
6. 12.00-12.40  D 02 RK TUZLA RK METEOR 10:12
7. 12.40-13.30  A 00 RK VUČKO RK MLADOST 2012 15:25
8. 13.30-14.20  B 00 HJS RABOTNIK RK POTISJE PLETEX 22:15
9. 14.20-15.00  C 02 GRK MLADOST MRK KLADOVO 30:10
10. 15.00-15.40  D 02 RK POTISJE PLETEX RK TUZLA 14:18
11. 15.40-16.30  A 00 RK NIKŠIĆ 2014 HJS RABOTNIK 22:28
12. 16.30-17.20  B 00 RK TUZLA RK VUČKO 19:15

2000  i 2002 – LESKOVAC -06 i 07. 11.2015.

Br. -SUBOTA- GOD. DOMAĆIN GOST Rezultat
13. 08.00-8.50     B 00 RK VUČKO RK METEOR 11:32
14. 08.50-9.40     A 00 HJS RABOTNIK RK TOPLIČANIN 14:13
15. 09.40-10.20   C 02 MRK KLADOVO RK TOPLIČANIN 05:17
16. 10.20-11.10   A 00 RK POTISJE PLETEX RK NIKŠIĆ 2014 15:19
17. 11.10-12.00   B 00 RK MLADOST 2012 RK TUZLA 18:13

(Subota -07-11. ’15 )12.15 – SVEČANO   OTVARANJE   TURNIRA

18. 13.00-13.40   D 02 RK METEOR RK POTISJE PLETEX 25:15
19. 13.40-14-30 00 RK TOPLIČANIN RK VUČKO 29:19
20. 14.30-15-20 00 RK TUZLA RK POTISJE PLETEX 17:28
21. 15.20-16.10 00 HJS RABOTNIK  RK MLADOST 2012 20:14
22. 16.10-17.00 00 RK METEOR RK NIKŠIĆ 2014 33:20

2000  i 2002 – LESKOVAC – 08. 11.2015.

Br. NEDELJA GOD DOMAĆIN GOST Rezultat
23.

08.00-08.40

za 5

02 MRK DJERDAP  RK POTISJE PLETEX 11:17
24. 08.40-09.20 02 GRK MLADOST  RK TUZLA 17:11
25. 09.20-10.00 02 RK METEOR  RK TOPLIČANIN 21:11
26.

10.00-10.50

 za 7

00 RK VUČKO RK TUZLA 13:15
27.

10.50-11.40

 za 5

00 RK TOPLIČANIN RK POTISJE PLETEX 21:16
28.

11.40-12.20

 za 3

02 RK TOPLIČANIN RK POTISJE PLETEX 13:7
29.

12.20-13.10

 za 3

00 RK MLADOST 2012 RK NIKŠIĆ 2014 24:18
30.

13.10-14.00

za 1

02 GRK MLADOST RK METEOR 20:15
31.

14.00-14.50

 za 1

00 RK METEOR HJS RABOTNIK 18:17

(nedelja -08-11. ’15 )LESKOVAC  OKO 15.00 h.

 – SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA

                 -Podela pehara , medalja I priznanja

MINI  RUKOMET
’04/’05 ’05/’06.’07
1. GRK MLADOST -Vranje -1- 6 RK VUČKO –Smed.Palanka 6
2. MRK KLADOVO – Kladovo 5 RK RADNIČKI 1951-Niš 4
3. RK METEOR -Leskovac -1- 3 RK TUZLA- Tuzla 3
4. RK POTISJE PLETEX – Ada 2 RK METEOR -Leskovac -2- 2
5. RK HISAR PK-Prokuplje 0 GRK MLADOST -Vranje -2- 0

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

-SUBOTA-

DOMAĆIN GOST rezultat
1. 9.oo A  GRK MLADOST  -1- RK METEOR-1- 15:8
2. 9.2o B GRK MLADOST-2- RK METEOR-2- 6:11
3. 9.4o A  MRK KLADOVO RK HISAR PK 19:6
4. 10.1o B RK VUČKO GRK MLADOST  -2- 10:3
5. 10.30 A  RK METEOR-1- MRK KLADOVO 10:10
6. 10.50 B  RK METEOR-2- RK VUČKO 8:18
7. 11.10 A RK POTISJE PLETEX -1- GRK MLADOST  -1- 10:13
8. 11.30 B RK TUZLA GRK MLADOST  -2- 16:8

(Subota -07-11. ’15 )12.3o – SVEČANO   OTVARANJE   TURNIRA

9. 13.00 A  MRK KLADOVO RK POTISJE PLETEX -1- 15:4
10. 13.20 B  RK VUČKO RK TUZLA 10:10
11. 13.50 A  RK HISAR PK RK METEOR-1- 10:19
12. 14.10 B GRK MLADOST  -2- RK METEOR-2- 11:5
13. 14.30 A RK POTISJE PLETEX -1- RK HISAR PK 13:6
14. 14.50 B RK TUZLA GRK MLADOST  -2- 6:8
15. 15.10 A GRK MLADOST  -1- MRK KLADOVO 8:5
16. 15.30 B RK VUČKO GRK MLADOST  -2- 14:5

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

-NEDELJA-

DOMAĆIN GOST rezultat
17. 10.00 A  RK HISAR PK GRK MLADOST  -1- 6:21
18. 10.20 B  RK RADNIČKI 1951 GRK MLADOST  -2- 13:6
19. 10.50 A  RK METEOR-1- RK POTISJE PLETEX -1- 14:10
20. 11.10 B RK METEOR-2- RK TUZLA 5:14
21. 11.30 GRK MLADOST  -2- RK HISAR 12:4
22. 11.50 RK POTISJE PLETEX -1- RK METEOR-2- 11:10
23. 12.10 RK TUZLA RK METEOR-1- 9:17
24. 12.30 RK DJERDAP RK VUČKO 9:14
25. 12.50 GRK MLADOST  -1- RK RADNIČKI 1951 14:2

  PLASMANI NA  10.  TURNIRU  RUKOMETNIH  NADA

METEOR  2015“ Leskovac

GENERACIJA –2000-Plasman GRUPA – A – 2000 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. HJS   RABOTNIK 3 0 0 64:40 6
2. RK  NIKŠIĆ 2014 2 0 1 63:52 4
3. RK TOPLOČANIN 1 0 2 47:50 2
4. RK POTISJE PLETEX 0 0 3 45:56 0

Plasman GRUPA – B – 2000 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. RK METEOR 3 0 0 98:48 6
2. RK MLADOST 2012 2 0 1 61:58 4
3. RK TUZLA 1 0 2 48:69 2
4. RK VUČKO 0 0 3 41:76 0

GENERACIJA –2002

Plasman GRUPA – C – 2002 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. GRK MLADOST 2 0 0 52:14 4
2. RK TOPLIČANIN 1 0 1 21:27 2
3. MRK DJERDAP 0 0 2 15:47 0

Plasman GRUPA – D – 2002 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. RK METEOR 2 0 0 37:25 4
2. RK TUZLA 1 0 1 28:26 2
3. RK POTISJE PLETEX 0 0 2 29:43 0

GENERACIJA -2000-

Plasman KLUB
1. RK METEOR – Leskovac
2. RK HSJ RABOTNIK – Bitola
3. RK MLADOST 2012 -Niš
4. RK NIKŠIĆ 2014 – Nikšič
5. RK TOPLIČANIN – Prokuplje
6. RK POTISJE PLETEX – Ada
7. RK TUZLA- Tuzla
8. RK VUČKO –Smed.Palanka


GENERACIJA -2002-

Plasman KLUB
1. GRK MLADOST -Vranje
2. RK METEOR -Leskovac
3. RK TUZLA- Tuzla
4 RK TOPLIČANIN – Prokuplje
5 RK POTISJE PLETEX – Ada
6 MRK KLADOVO – Kladovo


NAJBOLJI STERLAC -2000 – KAKOVSKI  BOBAN – RK HJS RABOTNIK-Bitola

NAJBOLJI  GOLMAN -2000- LEPOJEVIĆ DUŠAN – RK METEOR-Leskovac

NAJBOLJI IGRAČ – 2000- MLADENOVIĆ  MIHAJLO – RK METEOR-Leskovac

NAJBOLJI STERLAC -2002- HAMZIĆ  ADEMIR – RK  TUZLA-Tuzla

NAJBOLJI  GOLMAN -2002- MITIĆ  NIKOLA – RK  METEOR -Leskovac

 NAJBOLJI IGRAČ – 2002-  KOSTIĆ  FILIP – GRK  MLADOST -Vranje     

ORGANIZATORI  TURNIRA :

-GRAD  LESKOVAC

-OŠ „JOSIF  KOSTIĆ “- LESKOVAC

-RК МЕТЕОR- LESKOVAC

-OPŠTINSKI  RUKOMETNI SAVEZ  LESKOVAC

-ZAJEDNICA SUDIJA ORS LESKOVAC

-MITROVIĆ  DRAGAN – MONJA

-NIKOLIĆ IGOR – KLINJA

-MIKIĆ  BRATISLAV –BORAC

-DANILOVIĆ  DRAGAN – DAČA