Drugi turnir rukometnih nada METEOR 2007.

Turnir METEOR

Progaram Drugog turnira rukometnih nada
„ METEOR 2007“ Leskovac
PETAK 08. 06. 2007.god.

do 18 h. Dolazak u Lekovac , gostiju rukometnih klubova iz Vojvodine, smeštaj dece i članova klubova ( O.Š.“Josif Kostić“ – Leskovac )

SUBOTA 09. 06. 2006.god. – S R C „ DUBOČICA“

10.h RK „HAZENA“ Vrbas – RK „JP ŽELEZNIČAR“ Niš
11.h RK „METEOR „ Leskovac – RK“PIROT“ Pirot
12. h SVEČANO OTVARANJE TURNIRA
12.30.h RK„JP ŽELEZNIČAR „ Niš -RK „POTIJE – PLETEKS“ Ada
13.30.h RK“PIROT“ Pirot – RK „ CRVENKA „ Crvenka
14.30.h RK „POTIJE – PLETEKS“ Ada – RK „ HAZENA „Vrbas
15.30.h RK „CRVENKA „Crvenka – RK „METEOR „ Leskovac
17.h Svečani prijem u SO Leskovac ,kod predsednika SO Leskovac dr. Vladan Marinković
20.h Zajednička večera za predstavnike kubova učesnike turnira, i njihove goste

NEDELJA 10. 06. 2006.god. – S R C „ DUBOČICA“
10.h UTAKMICA ZA 5 MESTO
11.h UTAKMICA ZA 3 MESTO
12.h UTAKMICA ZA 1 MESTO
13.h Proglašavanje pobednika turnira, dodela medalja i priznanja, SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA
14.h Zajednički ručak za sve učesnike turnira i njihove goste
ISPRAĆAJ GOSTIJU
KONTAKT TELEFON : 064- 13 44 333 , Dragan Mitrović – Monja

ДЕЛЕГИРАЊЕ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА
ЗА ДРУГИ ТУРНИР РУКОМЕТНИХ НАДА „МЕТЕОР 2007“

ДЕЛЕГИРАЊЕ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА ПОЛУФИНАЛНИ ДЕО 24.06.2006.
ДЕЛЕГИРАЊЕ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА 1. КОЛО
РК „ХАЗЕНА“ РК „ЈП ЖЕЛЕЗНИЧАР“ 14 :25(7:11) (7:11)
судије: Петковић А. / Стојиљковић И. делегат: Митић Милош Субота 10,00
записнички сто: Маринковић , Вељковић
РК „МЕТЕОР“ ОРК „ПИРОТ“ 19 : 13 (9:7)
судије: Петковић А. / Стојиљковић делегат: Митић Милош Субота 11,00
записнички сто: Маринковић , Вељковић

ДЕЛЕГИРАЊЕ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА 2. КОЛО
РК „ЈП ЖЕЛЕЗНИЧАР“ РК „АДА-ПОТИСЈЕ ПЛЕТЕКС“ 14 :16(4:10)
судије:Станковић Д./Стевановић М. делегат: Митић Милош Субота 12,30
записнички сто: Петковић А. / Стојиљковић
ОРК „ПИРОТ“ РК „ЦРВЕНКА“ 19 :20(11:8)
судије:Станковић Д./Стевановић М. делегат: Митић Милош Субота 13,30
записнички сто:. Петковић А. / Стојиљковић

ДЕЛЕГИРАЊЕ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА 3. КОЛО
РК „АДА-ПОТИСЈЕ ПЛЕТЕКС“ РК „ХАЗЕНА “ 16:17(8:5)
судије: Вељковић Н. / Маринковић П. делегат: Братислав Северовић Субота 14,30
записнички сто: Станковић Д./Стевановић М
РК „ЦРВЕНКА“ РК „МЕТЕОР“ 15 :19 (7:7)
судије: Вељковић Н. / Маринковић П делегат: Братислав Северовић Субота 15,30
записнички сто:. Станковић Д./Стевановић М

ДЕЛЕГИРАЊЕ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА ФИНАЛНИ ДЕО 25.06.2006.
А3 РК „ХАЗЕНА“ Б3 ОРК „ПИРОТ“ 18 :13(9:7)
судије:. Петковић А. / Стојиљковић делегат: Братислав Северовић Недеља 10,00
записнички сто: Маринковић , Вељковић
А2 РК „АДА-ПОТИСЈЕ ПЛЕТЕКС“ Б2 РК „ЦРВЕНКА“ 13 : 25 (6:13)
судије: Петковић А. / Стојиљковић И. делегат: Митић Милош Недеља 11,00
записнички сто: Станковић Д./Стевановић
А1 РК „ЈП ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Б1 РК „МЕТЕОР“ 23 :14 (12:6)
судије:. Станковић Д./Стевановић М. делегат: Петровић Миомир Недеља 12,00
записнички сто: Вељковић Н. / Маринковић П.

А- група
1.РК „ ХАЗЕНА „ – Врбас
2.РК „ ЈУГОПЕТРОЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР „ – Ниш
3.РК „ АДА –ПОТИСЈЕ ПЛЕТЕКС“- Ада

Б- група
1.РК „ ЦРВЕНКА „ – Црвенка
2.РК „ПИРОТ“ – Пирот
3.РК „МЕТЕОР „ – Лесковац

Пласман екипа на
Дугом турниру рукометних нада
„МЕТЕОР 2007“

РК „ЈУГОПЕТРОЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР „ – Ниш
РК „МЕТЕОР „ – Лесковац
РК „ АДА-ПОТИСЈЕ ПЛЕТЕКС“ -Ада
РК „ ЦРВЕНКА „ – Црвенка
РК „ ХАЗЕНА „ – Врбас
РК „ПИРОТ“ – Пирот