Peti turnir rukometnih nada METEOR 2010.

REZULTATI I DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA
 ZA PETI  TURNIR RUKOMETNIH NADA I MINI RUKOMET
„METEOR 2010“

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA POLUFINALNI DEO 13.11.2010.
 DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 1. KOLO
RK  ZAJEČAR96-A RK METEOR  96-A 16:17(4:10)
Marinković  Predrag Stojiljković  Ivan Subota 09,00
delegat: Popović  Dragan
RK  VRANjE96-A RK  P.P.ADA96-A 17:31(6:19)
Marinko9vić  Predrag Stojiljković  Ivan Subota 09,55
delegat: Popović  Dragan  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA POLUFINALNI DEO 13.11.2010.
 DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 1. KOLO
RK  ZAJEČAR98-B RK METEOR  98-B      04:16(1:07)
Ljubenović  Nikola Krstić  Aleksandar Subota 10,50
delegat: Popović  Dragan  
RK  VRANjE98-B RK  P.P.ADA98-B 06:16(1:11)
Ljubenović  Nikola Krstić  Aleksandar Subota 11,35
delegat: Popović  Dragan  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 2. KOLO  13.11.2010.
RK  ZAJEČAR96-A RK  P.P.ADA96-A 19:24(9:10)
Cvetković  Dušan Zdravković  Predrag Subota 13,00
delegat: Kovačević  Sergej  
RK METEOR  96-A RK  VRANjE96-A 23:20(15:07)
Cvetković  Dušan Zdravković  Predrag Subota 13,50
delegat: Kovačević  Sergej  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 2. KOLO   13.11.2010.
RK  ZAJEČAR98-B RK  P.P.ADA98-B 05:16(03:08)
Ljubenović  Nikola Krstić  Aleksandar Subota 14,50
delegat: Kovačević  Sergej  
RK METEOR  98-B RK  VRANjE98-B 18:10(10:05)
Ljubenović  Nikola Krstić  Aleksandar Subota 15,30
delegat: Kovačević  Sergej  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 3. KOLO 14.11.2010
RK  ZAJEČAR96-A RK  VRANjE96-A      16:09(7:05)
Mihajlović  Aleksandra Cvetković  Dušan nedelja 10,00
delegat: Stojanović Vlada
RK  P.P.ADA-96-A RK METEOR  96-A 17:16(08:05)
Radojčić  MNiloš Stefanović  Marijan Subota 10,50
delegat: Stojanović Vlada

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 3. KOLO 14.11-2010
RK  ZAJEČAR98-B RK  VRANjE98-B 16:17(4:10)
Radojčić  MNiloš Stefanović  Marijan Nedelja 11.50
delegat: Stojanović Vlada
RK  P.P.ADA-98-B
B
RK METEOR  98-B 17:08(07:04)
Mihajlović  Aleksandra Cvetković  Dušan Nedelja 12.35
delegat: Popović  Dragan

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA – MINI  RUKOMET -13.11-2010
RK  ZAJEČAR RK  METEOR 06:06(04:04)
Petković  Stefan Grbović  Marko Subota 15,00
delegat: Milan  Petronijević
Petković  Stefan Grbović  Marko 16:07(07:03)
Subota 15,30
delegat: Milan  Petronijević
RK  ZAJEČAR RK P.P.ADA 09:07(04:04)
Petković  Stefan Grbović  Marko Subota 16,00
delegat: Milan  Petronijević

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA – MINI  RUKOMET -13.11-2010
RK METEOR RK  VRANjE 06:17(02:08)
Petković  Stefan Grbović  Marko Subota 16,30
delegat: Milan  Petronijević
RK  VRANjE RK P.P. ADA 16:05(07:03)
Petković  Stefan Grbović  Marko Subota 17,00
delegat: Milan  Petronijević
RK P.P.ADA RK  METEOR 14:11(06:04)
Petković  Stefan Grbović  Marko Subota 17,30
delegat: Milan  Petronijević

PLASMANI  I NAGRADE

96/’97
                                                                                                          

1.-RK  POTISJE PLETEKS – Ada
2.-RK  METEOR – Leskovac
3.-RK  ZAJEČAR – Zaječar
4.-RK  VRANjE –Vranje

’98

1.-RK  METEOR – Leskovac 
2.-RK  POTISJE PLETEKS – Ada
3.-RK  VRANjE –Vranje
4.-RK  ZAJEČAR – Zaječar
                              

 

MINI  RUKOMET 
(sve ekipe dobile pehare, i svi rukometaši-medalje .SVI SU POBEDNICI)

-RK  POTISJE PLETEKS – Ada
-RK  ZAJEČAR – Zaječar
-RK  VRANjE –Vranje
-RK  METEOR – Leskovac

 

Najbolji  igrač turnira – ’96

Mladenović  David   -RK  METEOR – Leskovac

Najbolji  strelac turnira – ’96

Ilić  Milan -RK  ZAJEČAR – Zaječar

Najbolji  golman turnira – ’96

Szabo  Bence -RK  POTISJE PLETEKS – Ada

 

Najbolji  igrač turnira – ’98

Tošić  Aleksandar -RK  METEOR – Leskovac

Najbolji  strelac turnira – ’98

Borzaš  Uroš -RK  POTISJE PLETEKS – Ada

Najbolji  golman turnira – ’98

Janjić  Stefan  -RK  VRANjE –Vranje

 

Oraganizatori   turnira:
-Grad  Leskovac
-RK METEOR- Leskovac
-Opštinski rukometni savez- Leskovac
-Mitrović  Dragan – Monja
-Nikolić  Igor – Klinja
-Cvetković  Dušan