Naslovna Turniri Četvrti Međunarodni turnir rukometnih nada METEOR 2009.

Četvrti Međunarodni turnir rukometnih nada METEOR 2009.

PODELI

REZULTATI I DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA

 ZA ČETVRTI   MEĐUNARODNI  TURNIR RUKOMETNIH NADA

„METEOR 2009“ 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA POLUFINALNI DEO 06.11.2009.
 DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 1. KOLO
RK „ NAISSUS „ RK „METEOR „ 24:23 (13:9)
sudije:Stojilković Ivan Marinković Predrag Subota 08,30
delegat:Popović Dragan
RK „ OROŠHAZA„ RK „TOPLIČANIN „ 19:21 (10:10)
sudije:Stojilković Ivan Marinković Predrag Subota 09,20
delegat: Popović Dragan  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA POLUFINALNI DEO 06.11.2009.
 DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 1. KOLO
RK „ADA –POTISJE PLETEKS“ RK„TOPLIČANIN „ 19:5 (10:1)
sudije:Tričković Ivan Filipović Nikola Subota 10,10
delegat: Popović Dragan  
RK “KNEZ  LAZAR „ RK „METEOR „ 5:7 (1:4)
sudije:Žugić Nemanja Mladenović Veljko Subota 11,50
delegat: Popović Dragan  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 2. KOLO  06.11.2009.
RK ADA –POTISJE PLETEKS“ RK „ NAISSUS „ 20:8 (9:3)
sudije:Marković Nenad Stojanović Andrija Subota 11,30
delegat: Popović Dragan  
RK „ VRANjE „ RK „TOPLIČANIN „ 17:29 (10:14)
sudije:Stojanović Andrija Nikolić Miloš Subota 13,00
delegat: Popović Dragan  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 2. KOLO   06.11.2009.
 RK„TOPLIČANIN „ RK „METEOR „ 11:10 (5:6)
sudije:Žugić Nemanja Mladenović Veljko Subota 13,50
delegat: Popović Dragan  
RK “KNEZ  LAZAR „ RK „ADA –POTISJE PLETEKS“ 9:22 (2:15)
sudije:Žugić Nemanja Mladenović Veljko Subota 14,30
delegat: Popović Dragan  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 2. KOLO 06.11.2009
RK „ OROŠHAZA„ RK „ VRANjE „ 25:16 (18:6)
sudije:Žugić Nemanja Mladenović Veljko Subota 15,10
delegat: Popović Dragan delegat: Popović Dragan
RK „METEOR „ RK ADA –POTISJE PLETEKS“ 23:15 (15:6)
sudije: Mladenović Veljko Nikolić Miloš Subota 16,00
delegat: Popović Dragan delegat: Popović Dragan

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 3. KOLO 07.11-2009
RK„TOPLIČANIN „ RK “KNEZ  LAZAR „ 11:7 (3:3)
sudije: Mladenović Veljko Nikolić Miloš Nedelja 09.50
delegat: Popović Dragan delegat: Popović Dragan
RK „METEOR „ RK „ADA –POTISJE PLETEKS“ 5:16 (2:6)
sudije: Tričković Ivan Ljubenović Nikola Nedelja 11.20
delegat: Popović Dragan delegat: Popović Dragan

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA FINALNI DEO 07.11-2009
A3  RK „ VRANjE „ B3  RK ADA –POTISJE PLETEKS“ 18:22(8:10)
sudije:Stojanović Andrija Nikolić Miloš Nedelja 09,00
delegat: Popović Dragan delegat: Popović Dragan
A2 RK „METEOR „ B2 RK „ OROŠHAZA„ 19:27 (10:14)
sudije: Stojanović Andrija Tričković Ivan Nedelja 10,30
delegat: Popović Dragan delegat: Popović Dragan
A1 RK „ NAISSUS „ B1 RK „TOPLIČANIN „ 20:21 (8:7)
sudije:Stojilković Ivan Marinković Predrag Nedelja 12,00
delegat: Popović Dragan delegat: Popović Dragan

A-  grupa  -‘95

1.RK „METEOR „ – Leskovac

2.RK „ NAISSUS „ –  Niš

3.RK „ POTISJE PLETEKS“- Ada

  B-  grupa – ’93

1.RK„ OROŠHAZA„ – Orošhaza, Mađarska

2.RK „TOPLIČANIN „ – Prokuplje

  1. RK „ VRANjE „ –Vranje

 

C- grupa – ’97

  1. 1. RK „TOPLIČANIN „ –Prokuplje

2.RK „POTISJE PLETEKS“- Ada

3.RK “KNEZ  LAZAR „Kruševac

4.RK „METEOR „ – Leskovac

PLASMANI :

-’95-

  1. RK „TOPLIČANIN „ –Prokuplje
  2. RK „ NAISSUS „ –  Niš
  3. RK„ OROŠHAZA„ –Orošhaza, Mađarska
  4. RK „METEOR „– Leskovac
  5. RK „POTISJE PLETEKS“-Ada
  6. RK „ VRANjE „ –Vranje

-’97-

  1. RK „POTISJE PLETEKS“-Ada
  2. RK „TOPLIČANIN „ –Prokuplje
  3. RK „METEOR „– Leskovac
  4. RK “KNEZ  LAZAR „Kruševac

o          Najbolji  igrač turnira – ’95

Bekeši  Bence , RK„ OROŠHAZA„ – Orošhaza, Mađarska

o          Najbolji  strelac turnira – ’95

Petrović  Petar , RK „ VRANjE „ – Vranje

o          Najbolji  golman turnira – ’95

Janković  Stefan , RK „METEOR „ – Leskovac

o          Najbolji  igrač turnira – ’97

Nađ  Lenard , RK „POTISJE PLETEKS“- Ada

o          Najbolji  strelac turnira – ’97

Stojanović  Luka , RK „METEOR „ – Leskovac

o          Najbolji  golman turnira – ’97

Perčević Branko ,  RK “KNEZ  LAZAR „Kruševac

Oraganizatori   turnira:

-Grad  Leskovac

-RK METEOR- Leskovac

-Opštinski rukometni savez- Leskovac

-Mitrović  Dragan – Monja

-Nikolić  Igor – Klinja