Naslovna Turniri Deveti turnir rukometnih nada METEOR 2014.

Deveti turnir rukometnih nada METEOR 2014.

PODELI

2000  i 2002 – LESKOVAC – 09. 11.2014.

Br.
uta.
Vreme
Odigravanja
-nedelja-
DOMAĆIN GOST rezultat
40. 9,oo-9,5o 00 ORK TUZLA-BIH HC FIVOS-GR 0:10
41. 9.5o-10.3o 02 RK POTISJE-ADA,SRB RK SMEDEREVO , SRB 15:09
42. 10.3o-11.2o 00 RK METEOR-SRB RK POTISJE-ADA,SRB 19:15
43. 11.2o-12.oo 02 RK METEOR-SRB GRK MLADOST-VR , SRB 13:17
44. 12.oo-12.5o 00 RK VUČKO-SRB RD  URBANSCAPE  LOKA 01-SLO 19:16
45. 12.5o-13.3o 02 RK SMEDEREVO , SRB RK METEOR-SRB 11:15
46. 13.3o-14.1o 02 RK POTISJE-ADA,SRB GRK  MLADOST-VR , SRB 22:21
47. 14.1o-15.oo 00 RD URBANSCAPE  LOKA 00-SLO MRK POŽAREVAC-SRB 20:12

1998  – nedelja -09.  11. ’14 – VLASOTINCE

48. 09.oo-10.oo 97 ORK VLASOTINCE – SRB , 97 GRK MLADOST – SRB  ,97 12:18
49. 10.oo-11.oo 98 RD URBANSCAPE LOKA -SLO ORK TUZLA –  BIH 26:09
50. 11.oo-12.oo 98 HC FIVOS – GR RK TOPLIČANIN –SRB, 98 21:13
51. 12.oo-13.oo 97 RK TOPLIČANIN –SRB, 97 PICK  SEGED- HU  , 97 12:21
51. 13.oo-14.oo 98 PICK  SEGED- HU  , 99 RK METEOR –   SRB 15:24

(nedelja -09-11. ’14 )LESKOVAC 15.3o h.
 – SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA
                 -Podela pehara , medalja I priznanja

grupa  -A-  ’03/’04 grupa  -B-  ’03/’04
1. MRK POŽAREVAC- 1-  Požarevac GRK  MLADOST – Vranje
2. RK  METEOR -1- Leskovac RK  METEOR -2-Leskovac
3. RK VUČKO –  Smed.Palanka MRK POŽAREVAC- 2-Požarevac
4. RK POTISJE –  Ada RK HISAR  Prokuplje

 

Br.
uta.
Vreme
Odigravanja
-SUBOTA-
    DOMAĆIN GOST rezultat
1. 10.oo 03/04 A RK POTISJE RK  METEOR-1- 33:8
2. 10.3o 03/04 B RK  METEOR-2- GRK  MLADOST 11:24
3. 11.oo 03/04 A MRK POŽAREVAC- 1-  RK POTISJE 23:14
4. 11.3o 03/04 B MRK POŽAREVAC- 2- RK HISAR 14:16
5. 12.oo 03/04 A RK VUČKO RK POTISJE 15:25
6. 12.3o 03/04 B GRK  MLADOST RK HISAR 24:19
7. 13.oo 03/04 A RK  METEOR-1- MRK POŽAREVAC- 1-  12:30
8. 13.3o 03/04 B MRK POŽAREVAC- 2- RK  METEOR-2- 18:8
9. 14.oo 03/04 A MRK POŽAREVAC- 1-  RK VUČKO 31:17
10. 14.3o 03/04 B MRK POŽAREVAC- 2- GRK  MLADOST 12:23
11. 15.oo 03/04 A RK  METEOR-1- RK VUČKO 17:19
12. 15.3o 03/04 B RK HISAR RK  METEOR-2- 18:13

 

Br.
uta.
Vreme
Odigravanja
-NEDELJA-
  DOMAĆIN GOST rezultat
13. 10.oo 03/04 RK  METEOR-1- RK  METEOR-2- 18:09
14. 10.3o 03/04 RK VUČKO MRK POŽAREVAC- 2- 21:10
15. 11.oo 03/04 RK HISAR RK POTISJE 19:20
16. 11.3o 03/04 MRK POŽAREVAC- 1-  GRK  MLADOST 19:23

PLASMANI NA  9.  TURNIRU  RUKOMETNIH  NADA
 METEOR  2014“ Leskovac

GENERACIJA -1998-

Plasman KLUB Pop N por Gol bod
1. RD URBANSCAPE  LOKA 00-SLO 4 1 0 137-107 9
2. RK METEOR-SRB 3 2 0 139-94 8
3. PICK  SEGED- HU  , 99 3 0 2 135-95 6
4. HC FIVOS – GR 2 1 2 113-92 5
5. RK TOPLIČANIN –SRB, 98 1 0 4 92-129 2
6. ORK TUZLA –  BIH 0 0 5 56-165 0

GENERACIJA -1997-

Plasman KLUB Pop N por Gol bod
1. PICK  SEGED- HU  , 97 3 0 0 79-34 6
2. GRK MLADOST – SRB  ,97 2 0 1 52-57 4
3. RK TOPLIČANIN –SRB, 97 1 0 2 49-55 2
4. ORK VLASOTINCE – SRB , 97 0 0 3 33-67 0

 

GENERACIJA -2000- Grupa A

Plasman KLUB
1. RD URBANSCAPE  LOKA 00-SLO
2. MRK POŽAREVAC-SRB     
3. RK VUČKO-SRB
4. RD  URBANSCAPE  LOKA 01-SLO
5. RK METEOR-SRB
6. RK POTISJE-ADA,SRB
7. HC  FIVOS-GR
8. ORK TUZLA-BIH

 

GENERACIJA -2002- Grupa A

Plasman KLUB
1. RK POTISJE-ADA
2. GRK  MLADOST-VR
3. RK METEOR-SRB
4 RK SMEDEREVO
5 RD URBANSCAPE  LOKA
6 ORK  TUZLA

MINI RUKOMET 2003/04,05,06

  KLUB
1. GRK  MLADOST
2. MRK POŽAREVAC- 1- 
3. RK POTISJE
4. RK HISAR
5. RK VUČKO
6. MRK POŽAREVAC- 2-
7. RK  METEOR -1-
8. RK  METEOR -2-

NAJBOLJI STERLAC -1998- – TINE GARTNER – RD URBANSCAPE LOKA -SLO
NAJBOLJI  GOLMAN -1998- STOJIĆ  DARKA – RD URBANSCAPE LOKA -SLO
NAJBOLJI IGRAČ – 1998- STOJANOVIĆ  LUKA – RK METEOR –   SRB

NAJBOLJI STERLAC -2000- SAVKOVIĆ  OGNJEN- MRK POŽAREVAC-SRB
NAJBOLJI  GOLMAN -2000- JURIČAN  JOŠT – RD URBANSCAPE LOKA -SLO
 NAJBOLJI IGRAČ – 2000 – JESENIČENIK ANŽE – RD URBANSCAPE LOKA -SLO

NAJBOLJI STERLAC -2002- RISTIĆ  BOGDAN – GRK  MLADOST-VR , SRB
NAJBOLJI  GOLMAN -2002- MITIĆ  NIKOLA -RK METEOR –   SRB
 NAJBOLJI IGRAČ – 2002-  ILIĆ  ZORAN – RK POTISJE-ADA,SRB     

ORGANIZATORI  TURNIRA :

-GRAD  LESKOVAC
-OPŠTINA  VLASOTINCE
-OŠ „JOSIF  KOSTIĆ “- LESKOVAC
-RK METEOR- LESKOVAC
-OPŠTINSKI  RUKOMETNI SAVEZ  LESKOVAC
-MITROVIĆ  DRAGAN – MONJA
-NIKOLIĆ IGOR – KLINJA
-MIKIĆ  BRATISLAV –BORAC
-DANILOVIĆ  DRAGAN – DAČA