Naslovna Turniri Dvanaesti turnir rukometnih nada METEOR 2017.

Dvanaesti turnir rukometnih nada METEOR 2017.

PODELI

12. TURNIR RUKOMETNIH NADA

„METEOR 2017

POKROVITELJ TURNIRA  GRAD  LESKOVAC

  dečaci -A-‘02/03  dečaci -B-‘02/03
1. HC PILEA -Thessaloniki RK ŠAMPION-Skoplje
2. RK PRESPA -Resen RK ŽITORADJA-Žitoradja
3. RK JEDINSTVO – Brčko RK MLADOST 2012-Niš
4. RK RASTIMO- Novi Sad RK DUBOČICA 54 -Leskovac

 

  devojčice –W-‘02/03
1. HC PILEA -Thessaloniki
2. ŽRK LAKI-Crvenka
3. ŽRK VRANJE-Vranje
4. ŽRK METALURG-Skoplje

 

  dečaci -C-‘04/05  
1. HC PILEA -Thessaloniki  
2. GRK MLADOST -Vranje  
3. RK JEDINSTVO – Brčko  
4. RK ŽITORADJA-Žitoradja  
5. RK METEOR -Leskovac  
MINI  RUKOMET
2005/06 2007/08
1. RK RADNIK- Surdulica RK PRESPA -Resen
2. RK HISAR – Prokuplje RK VUČKO –Smed.Palanka
3. GRK MLADOST -Vranje -1- GRK MLADOST -Vranje -2-
4. RK METEOR -Leskovac -1- RK METEOR -Leskovac -2-

 

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

-PETAK-03.11.2017.

GODIŠTE DOMAĆIN GOST rezultat
1. 08.00.-08.50. 02B RK MLADOST 2012  RK DUBOČICA 54 00:10
2. 08.50.-09.40. 02B RK ŠAMPION RK ŽITORADJA 16:13
3. 09.40.-10.20. 04 RK ŽITORADJA GRK MLADOST 05:19
4. 10.20.-11.00. 04 RK METEOR  HC PILEA 08:06
5. 11.00.-11.50. 02A HC PILEA  RK RASTIMO 21:16
6. 11.50.-12.40. 02B RK ŠAMPION  RK MLADOST 2012 23:21
7. 12.40.-13.30. 02A RK PRESPA  RK JEDINSTVO 15:19
8. 13.30.-14.10. 04 RK METEOR  RK JEDINSTVO 15:11
9. 14.10.-14.50. 04 HC PILEA GRK MLADOST 16:13
10. 14.50.-15.40. 02W WHC PILEA ŽRK VRANJE 11:11
11. 15.40.-16.30. 02W ŽRK METALUR ŽRK LAKI 18:17
12. 16.30.-17.20. 02A RK RASTIMO RK JEDINSTVO 08:16
13. 17.20.-18.10. 02A HC PILEA RK PRESPA 23:12
14. 18.10.-19.00. 02B RK ŽITORADJA RK DUBOČICA 54 14:26

-03 i 04.  10.2017.

Br

uta.

Vreme

Odigravanja

-SUBOTA-04.11.2017.

GODIŠTE DOMAĆIN GOST rezultat
15. 08.00.-08.50. 02A RK PRESPA RK RASTIMO 09:23
16. 08.50.-09.40. 02A RK JEDINSTVO HC PILEA 15:13
17. 09.40.-10.20. 04 RK JEDINSTVO HC PILEA 08:09
18. 10.20.-11.00. 04 RK ŽITORADJA RK METEOR 00:11
19. 11.00-11.50. 02B RK MLADOST 2012 RK ŽITORADJA 12:18
20. 11.50-12.40. 02B RK ŠAMPION RK DUBOČICA 54 10:25

SUBOTA -04. 11. 2017 -12.45 –

SVEČANO   OTVARANJE   TURNIRA

21. 13.30.-14.20. 02W ŽRK LAKI ŽRK VRANJE 23:10
22. 14.20.-15.00. 04 HC PILEA RK ŽITORADJA 15:07
23. 15.00.-15.40. 04 GRK MLADOST RK JEDINSTVO 10:15
24. 15.40.-16.30. 02W WHC PILEA ŽRK METALUR 15:18
25. 16.30.-17.20. 02 RK JEDINSTVO RK ŠAMPION 23:17
26. 17.20.-18.10. 02 RK DUBOČICA 54 HC PLEA 25:16

 

2002/03  i 2004/05 – 05. 11.2017.

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

-NEDELJA-05.11.2017

GODIŠTE DOMAĆIN GOST rezultat
27. 08.00.-08.50.

Za 7 mesto

02 RK PRESPA RK MLADOST 2012 13:20
28. 08.50.-09.40. Za 5 mesto 02 RK RASTIMO RK ŽITORAĐA 19:11
29. 09.40.-10.30. 02W ŽRK METALUR ŽRK VRANJE 18:10
30. 10.30.-11.20. 02W ŽRK LAKI WHC PILEA 18:12
31. 11.20.-12.00. 04 GRK MLADOST RK METEOR 14:18
32. 12.00.-12.40. 04 RK JEDINSTVO RK ŽITORADJA 10:00
33. 12.40.-13.30. Za 3 mesto 02 RK ŠAMPION           HC PILEA 13:19
34. 13.30.-14.30. Za 1 mesto 02          RK JEDINSTVO     RK DUBOČICA 54 14:27

 

NEDELJA  -05. 11. ’17 –  OKO 14.30 h.

– SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA

-Podela  pehara , medalja I priznanja

 

MINI  RUKOMET
  -A- BR. -B- BR.
1. RK METEOR -Leskovac -1- 5 RK VUČKO –Smed.Palanka 5
2. GRK MLADOST -Vranje -1- 4 RK PRESPA –Resen 4
3. RK HISAR – Prokuplje 3 GRK MLADOST -Vranje -2- 3
4. RK RADNIK- Surdulica 0 RK METEOR -Leskovac -2- 0

2X10   MINUTA

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

-petak-

28.10.2016.

  DOMAĆIN GOST rezultat
1. 10.00 A  RK RADNIK RK METEOR-1- 07:09
2. 10.30 B RK VUČKO RK METEOR-2- 08:03
3. 11.00 A RK HISAR GRK MLADOST-1- 08:13
4. 11.30 B RK VUČKO GRK MLADOST-2- 09:08
5. 12.00 A GRK MLADOST-1- RK METEOR-1- 10:17
6. 12.30 B RK METEOR-2- GRK MLADOST-2- 02:12
7. 13.00 A RK RADNIK RK HISAR 03:09
8. 13.30 B RK PRESPA RK VUČKO 10:10
9. 14.00 A RK HISAR RK METEOR-1- 09:09
10. 14.30 B RK PRESPA RK METEOR-2- 17:02
11. 15.00 A GRK MLADOST-1- RK RADNIK 08:06
12. 15.30 B GRK MLADOST-2- RK PRESPA 11:11

2X10   MINUTA

 

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

Subota

29.10.2016.

DOMAĆIN GOST Rezultat
13. 10.00 RK HISAR RK METEOR -2- 21:12
14. 10.30 RK RADNIK GRK MLADOST -2- 14:09
15. 11.00 RK METEOR -1- RK PRESPA 14:10
16. 11.30 RK VUČKO GRK MLADOST -1- 05:15
17. 12.00 RK METEOR -2- GRK MLADOST -2- 11:14

SUBOTA -04.11. ’17 -12.45

SVEČANO   OTVARANJE   TURNIRA

18. 13.30 RK HISAR RK RADNIK 09:03
19. 14.00 RK PRESPA RK VUČKO 12:11
20. 14.30 RK METEOR -1- GRK MLADOST -1- 12:05

 

PLASMANI NA  12.  TURNIRU  RUKOMETNIH  NADA

METEOR  2017 Leskovac

GENERACIJA –2002/03

Plasman GRUPA – A – 2002/03 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BO BODOVI
1. RK JEDINSTVO 4 0 0 73-53 8
2. HC PILEA 2 0 2 73-68 4
3. RK RASTIMO 1 0 2 47-46 2
4. RK PRESPA 0 0 3 36-65 0

GENERACIJA –2002/03

Plasman GRUPA – B – 2002/03 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. RK DUBOČICA 54 4 0 0 86-40 8
2. RK ŠAMPION 2 0 2 66-82 4
3. RK ŽITORAĐA 1 0 2 45-56 2
4.  RK MLADOST 2012 0 0 3 33-51 0

 

GENERACIJA -2004/05

Plasman 2004 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. HC PILEA 3 0 1 46-36 6
2. RK METEOR 3 0 0 34-17 6
3. RK JEDINSTVO 1 0 2 34-34 2
4. GRK MLADOST 1 0 2 42-33 2
5. RK ŽITORAĐA 0 0 3 12-45 0

GENERACIJA -2002/03–  devojčice

Plasman      devojčice2002/03 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. ŽRK METALURG 3 0 0 66-42 6
2. ŽRK LAKI 2 0 1 50-38 4
3. WHC PILEA 1 1 1 46-44 3
4. ŽRK VRANJE 0 1 2 31-44 1

 

GENERACIJA -2002/03- devojke

 

Plasman KLUB
1. ŽRK METELURG
2. ŽRK LAKI
3. WHC PILEA
4. ŽRK VRANJE

 

NAJBOLJI STERLAC -2002/03 –       JELENKOVIĆ ALEKSANDRA – ŽRK LAKI

NAJBOLJI  GOLMAN -2002/03- ANDREANIDOV   ANNA – WHC PILEA

NAJBOLJI IGRAČ – 2002/03-    MIHAELA STOJANOVSKA – ŽRK METALURG

Plasman KLUB
1. RK METEOR
2. HC PILEA
3. RK JEDINSTVO
4. GRK MLADOST
5. RK ŽITORAĐA

 

GENERACIJA -2004/05- dečaci

 

NAJBOLJI STERLAC -2004/05-   PAPADOPULOS  ANTONI – HC PILEA

NAJBOLJI  GOLMAN -2004/05-    LUKĆ NJEGOŠ – RK JEDINSTVO 2015

NAJBOLJI IGRAČ – 2004/05-  DENIĆ DUŠAN  – RK METEOR

GENERACIJA -2002/03- dečaci

Plasman KLUB
1. RK DUBOČICA 54
2. RK JEDINSTVO
3. HC PILEA
4. RK ŠAMPION
5. RK RASTIMO
6. RK ŽITORAĐA
7. RK MLADOST 2012
8. RK PRESPA

NAJBOLJI STERLAC -2002/03 –   MILANKOVIĆ  ALEKSA – RK JEDINSTVO   2015

NAJBOLJI  GOLMAN -2002/03-  PAPAVLASOPOULOS   THANASIS  – HC PILEA

NAJBOLJI IGRAČ – 2002/03-   CENIĆ  ALEKSANDAR – RK DUBOČICA 54

ORGANIZATORI  TURNIRA :

– GRAD  LESKOVAC

 -SRC DUBOČICA – LESKOVAC

– OŠ „JOSIF  KOSTIĆ “- LESKOVAC

– RK  METEOR- LESKOVAC

– RK  DUBOČICA  54- LESKOVAC

– OPŠTINSKI  RUKOMETNI SAVEZ  LESKOVAC

– ZAJEDNICA SUDIJA ORS LESKOVAC

– DANILOVIĆ  DRAGAN – DAČA

 – NIKOLIĆ IGOR – KLINJA

 – CVETKOVIĆ DUŠAN-DULE

 – MIKIĆ  BRATISLAV –BORAC

– MITROVIĆ  DRAGAN – MONJA

POKROVITELJ  TURNIRA  GRAD   LESKOVAC    

www.rkmeteor.com , rkmeteor@sbb.rs