Naslovna Turniri Jedanaesti turnir rukometnih nada METEOR 2016.

Jedanaesti turnir rukometnih nada METEOR 2016.

PODELI

UČESNICI 11. TURNIRA RUKOMETNIH NADA „METEOR 2016“

  grupa  -C-  ’00
1. RK RABOTNIČKI – Skoplje           ,MKD
2. RK BELA PALANKA – Bela Palanka    ,SRB
3. RK MLADOST 2012 – Niš               ,SRB
4. GRK MLADOST –Vranje                 ,SRB
5. RK DUBOČICA 54 – Leskovac      ,SRB

 

  grupa -A-‘02  grupa -B-‘02
1. GRK MLADOST –Vranje      ,SRB RK HAJDUK  VELJKO- Negotin  ,SRB
2. RK AERODROM – Skoplje  ,MKD RK ____________________
3. RK JEDINSTVO – Brčko        ,BIH RK RABOTNIČKI – Skoplje         ,MKD
4. RK POTISJE PLETEX – Ada, SRB RK METEOR –Leskovac              ,SRB

 

MINI  RUKOMET
  -A- -B-
1. GRK MLADOST -Vranje -1- GRK MLADOST -Vranje -2-
2. RK POTISJE PLETEX – Ada -1- RK HISAR – Prokuplje
3. RK RABOTNIČKI- Skoplje-1- RK HAJDUK  VELJKO- Negotin
4. RK METEOR -Leskovac -1- RK METEOR -Leskovac -2-

 

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

-PETAK-28.10.2016.

GODIŠTE DOMAĆIN GOST rezultat
1.          
2. 08.30-09.20   A 02 GRK MLADOST RK POTISJE PLETEX 31:25
3. 09.20-10.10   C 00 RK RABOTNIČKI RK BELA PALANKA 20:22
4. 10.10-11.00   A 02 GRK MLADOST RK AERODROM 21:21
5. 11.20-12.10   B 02 RK RABOTNIČKI RK HAJDUK  VELJKO 10:12
6. 12.10-13.00   C 00 RK BELA PALANKA GRK MLADOST-VR 22:27
7. 13.00-13.50   A 02 RK POTISJE PLETEX RK JEDINSTVO 11:24
8. 13.50-14.40 02 RK METEOR RK RABOTNIČKI 25:6
9. 14.40-15.30   C 00 RK DUBOČICA 54 GRK MLADOST-VR 21:21
10. 15.30-16.40   A 02 RK AERODROM RK JEDINSTVO 18:17
11.          

– LESKOVAC -28 i 29. 10.2016.

Br

uta.

Vreme

Odigravanja

-SUBOTA-29.10.2016.

GODIŠTE DOMAĆIN GOST rezultat
12.          
13. 08.30-9.20     A 02 RK JEDINSTVO GRK MLADOST 12:19
14. 09.20-10.10   C 00 RK MLADOST 2012 GRK MLADOST-VR 13:20
15. 10.10-11.00   A 02 RK AERODROM RK POTISJE PLETEX 6:20
16. 11.00-12.10   B 02 RK HAJDUK  VELJKO RK METEOR 11:23

(Subota -29. 10. ’16 )12.30 – SVEČANO   OTVARANJE   TURNIRA

17. 13.00-13.50   C 00 GRK MLADOST-VR RK DUBOČICA 54 12:26
18. 13.50-14-40   C 00 RK MLADOST 2012 RK RABOTNIČKI /
19. 14.40-15-30  02 GRK  MLADOST-VR RK RABOTNIČKI 18:12
20. 15.30-16.20 02 RK  METEOR RK  AERODROM 24:18
21. 16.20-17.30   C 00 RK DUBOČICA 54 RK RABOTNIČKI 21:15

2000  i 2002 – LESKOVAC – 30. 10.2016.

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

-NEDELJA-30.10.2016

GODIŠTE DOMAĆIN GOST rezultat
18. 08.00-08-50   00 GRK MLADOST-VR RK RABOTNIČKI 36:13
22. 09.00-09.50  00 RK MLADOST 2012 RK BELA PALANKA 23:20
23. 09.50-10.40

 Za 5 mesto

02 RK JEDINSTVO RK POTISJE PLETEX 21:10
24. 10.40-11.20 00 RK RABOTNIČKI RK MLADOST 2012 09:16
25. 11.20-13.10

Za 3 mesto

02 RK RABOTNIČKI RK  AERODROM 13:25
26. 13.10-14.00 00 RK BELA PALANKA RK DUBOČICA 54 16:37
27. 14.00-15.00

 Za 1 mesto

02 GRK MLADOST-VR RK METEOR 27:26

(nedelja -30-10. ’16 )LESKOVAC  OKO 15.30 h.

 – SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA

                 -Podela  pehara , medalja I priznanja

POKROVITELJ  TURNIRA  GRAD LESKOVAC

 

MINI  RUKOMET
  -A-   -B-  
1. RK POTISJE PLETEX – Ada -1- 6 RK HISAR – Prokuplje 6
2. RK METEOR -Leskovac -1- 4 МRK HAJDUK  VELJKO- Negotin 4
3. GRK MLADOST -Vranje -1- 2 GRK MLADOST -Vranje -2- 2
4. RK RABOTNIČKI- Skoplje 0 RK METEOR -Leskovac -2- 0

2X10   MINUTA

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

-petak-

28.10.2016.

  DOMAĆIN GOST rezultat
1. 10.00 A GRK MLADOST-1 RK METEOR-1 15:20
2. 10.30 B GRK MLADOST-2 RK METEOR-2 05:04
3. 11.00 A RK RABOTNIČKI GRK MLADOST-1 08:15
4. 11.30 B GRK MLADOST-2 RK HISAR 05:14
5. 12.00 A RK METEOR-1 RK RABOTNIČKI 13:11
6. 12.30 B GRK MLADOST-2 МRK HAJ.  VELJKO 08:04
7. 13.00 A GRK MLADOST-1 RK POT. PLETEX 09:12
8. 13.30 B RK HISAR RK METEOR-2 09:06
9. 14.00 A RK POT. PLETEX RK RABOTNIČKI 07:03
10. 14.30 B RK HISAR МRK HAJ.  VELJKO 08:04
11. 15.00 A RK POT. PLETEX RK METEOR-1 14:13
12. 15.30 B RK METEOR-2 МRK HAJ.  VELJKO 08:12

 

2X10   MINUTA

Br.

uta.

Vreme

Odigravanja

Subota

29.10.2016.

DOMAĆIN GOST rezultat
13. 10.00 A3 GRK MLADOST-1 B4 RK METEOR-2  
14. 10.30 A4 RK RABOTNIČKI B3 GRK MLADOST-2  
15. 11.00 A1 RK POT. PLETEX B2 МRK HAJ.VELJKO  
16. 11.30 B1 RK HISAR A2 RK METEOR-1  

(Subota -29.10. ’16 )12.3o – SVEČANO   OTVARANJE   TURNIRA

17. 13.30 Poraženi                              13 14  
18. 14.00 Pobednik                            13 14  
19. 14.30 Poraženi                              15 16  
20. 15.00 Pobednik                            15 16  

POKROVITELJ  TURNIRA  GRAD   LESKOVA      www.rkmeteor.com , rkmeteor@sbb.rs

PLASMANI NA  11.  TURNIRU  RUKOMETNIH  NADA

METEOR  2016 Leskovac

Plasman GRUPA – A – 2002 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. GRK MLADOST –Vranje      ,SRB 2 1 0 71-58 5
2. RK AERODROM – Skoplje  ,MKD 1 1 1 55-58 3
3. RK JEDINSTVO – Brčko        ,BIH 1 0 2 53-48 2
4. RK POTISJE PLETEX – Ada, SRB 1 0 2 56-71 2

 

Plasman GRUPA – B – 2002 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. RK METEOR –Leskovac, SRB           2 0 0 72-35 4
2. RK HAJDUK  VELJKO- Negotin  ,SRB 1 0 1 21-35 2
3. RK RABOTNIČKI–Skoplje  MKD     0 0 2 34-61 0

 

GENERACIJA -2000

Plasman GRUPA – C – 2002 Pobeda nerešeno poraz Gol razlika BODOVI
1. RK DUBOČICA 54 – Leskovac   ,SRB 3 1 0 105-62 7
2. GRK MLADOST VR-  Vranje      ,SRB 3 1 0 104-69 5
3. RK MLADOST 2012 – Niš               ,SRB 2 0 2 89-74 4
4. RK BELA PALANKA- Bela Palanka       ,SRB 1 0 3 68-89 2
5. RK RABOTNIČKI – Skoplje     ,MKD 0 0 4 55-83 0

  GENERACIJA -2000

Plasman KLUB
1. RK DUBOČICA 54 – Leskovac
2. GRK MLADOST VR-  Vranje
3. RK MLADOST 2012 – Niš
4. RK BELA PALANKA- Bela Palanka
5. RK RABOTNIČKI – Skoplje

GENERACIJA -2002-

Plasman KLUB
1. RK METEOR –Leskovac,
2. GRK MLADOST –Vranje     
3. RK AERODROM – Skoplje 
4. RK RABOTNIČKI–Skoplje 
5. RK JEDINSTVO – Brčko       
6. RK POTISJE PLETEX – Ada,
7. RK HAJDUK  VELJKO- Negotin 

NAJBOLJI STERLAC -2000 –VASIĆ  SAVA – RK MLADOST 2012- Niš

NAJBOLJI  GOLMAN -2000- NASTIĆ MILOŠ – GRK MLADOST -Vranje

NAJBOLJI IGRAČ – 2000- ARSIĆ  MILAN- RK DUBOČICA 54-Leskovac

NAJBOLJI STERLAC -2002- DODIĆ  STEFAN – GRK MLADOST -Vranje

NAJBOLJI  GOLMAN -2002- MIJATOVIĆ  PREDRAG – RK METEOR -Leskovac

 NAJBOLJI IGRAČ – 2002-  SIMIĆ  UROŠ – RK METEOR -Leskovac

ORGANIZATORI  TURNIRA :

– GRAD  LESKOVAC

 -SRC DUBOČICA – LESKOVAC

– OŠ „JOSIF  KOSTIĆ “- LESKOVAC

– RК  МЕТЕОR- LESKOVAC

– RK  DUBOČICA – LESKOVAC

– OPŠTINSKI  RUKOMETNI SAVEZ  LESKOVAC

– ZAJEDNICA SUDIJA ORS LESKOVAC

– DANILOVIĆ  DRAGAN – DAČA

 – NIKOLIĆ IGOR – KLINJA

 – CVETKOVIĆ DUŠAN-DULE

 – MIKIĆ  BRATISLAV –BORAC

– MITROVIĆ  DRAGAN – MONJA

POKROVITELJ  TURNIRA  GRAD   LESKOVAC

www.rkmeteor.com , rkmeteor@sbb.rs