Naslovna Turniri Osmi turnir rukometnih nada i mini rukomet METEOR 2013.

Osmi turnir rukometnih nada i mini rukomet METEOR 2013.

PODELI

OSMI TURNIR RUKOMETNIH NADA

„METEOR 2013“

GRUPA 
-1998-

RK METEOR –  Lekovac
RK VUČKO – Smed.Palanka
RK MLADOST – Vranje
 RK MLADOST 1949- Zaječar
HC PILEA – Solun , Gračka

GRUPA 
-2000-

RK METEOR –  Lekovac
RK VUČKO – Smed.Palanka
RK MLADOST – Vranje
 RK MLADOST 1949- Zaječar
HC PILEA – Solun , Gračka

 

 GRUPA  –  А  – 
2002/2003 -MINI RUKOMET-             
RK  RK METEOR – Lekovac -3-
RK METEOR – Lekovac -1-
RK VUČKO – Smed.Palanka
RK STUDENT -Niš

 

GRUPA  –  B  –  
2002/2003 -MINI RUKOMET-     
RK MLADOST – Vranje
RK METEOR –  Lekovac  -2-
RK MLADOST 1949- Zaječar
RK HISAR – Prokuplje

Program  OSMOG  TURNIRA  RUKOMETNIH  NADA
 METEOR  2013“ Leskovac

PETAK  08. 11. 2013.god.

  • do 17h. Dolazak u Lekovac , gostiju rukometnog kluba iz Soluna-Grčka, smeštaj dece i članova klubova, ( O.Š.“Josif  Kostić“ – Leskovac )

 

SUBOTA 09. 11. 2013.god. – S R C „ DUBOČICA“

  • 1. 09.00.h  –00- RK  MLADOST-VR: RK  METEOR _17_:_11_(8:7)
  • 2. 09.45.h  -98- RK  MLADOST-VR: RK  METEOR_20_:_26_(5:11)
  • 3. 10.35.h  -00- HC SKSK PILEA: RK  MLADOST 1949_18_:_14_(6:5)
  • 4. 11.20.h  -98- HC SKSK PILEA: RK  MLADOST 1949_23_:_12_(7:5)

      –12.15. h     –  SVEČANO  OTVARANJE  TURNIRA –

  • 5.13.00.h -00- RK  METEOR : RK VUČKO_20_:_12_(11:5)
  • 6.13.45.h -98- RK  METEOR : RK VUČKO_39_:_16_(16:7)
  • 7 14.35.h  -00- RK  MLADOST-VR : HC SKSK PILEA_17_:_17_(6:9)
  • 8.15.20.h  -98- RK  MLADOST-VR : HC SKSK PILEA_12_:_23_(3:11)
  • 9. 16.05.h –00- RK VUČKO : RK  MLADOST 1949_20_:_22_(9:9)  
  • 10.16.45.h -98- RK VUČKO : RK  MLADOST 1949 _17_:_22_(7:9)
  • 11.17.40.h -00- RK  MLADOST-VR : RK  MLADOST 1949_17_:_10_(9:5)
  • 12.18.25.h -98-  RK  MLADOST-VR : RK  MLADOST 1949_11_:_11_(6:4)

MINI  RUKOMET (SRC „ DUBOČICA“mala sala) 
od 10.ooh do 17.ooh

NEDELJA  10. 11. 2013.god. – S R C „ DUBOČICA“

  • 13. 09.00h.  -00- HC SKSK PILEA : RK VUČKO19:13(15:5)
  • 14  09.45h.  -98- HC SKSK PILEA : RK VUČKO_33__:_19_(15:11)
  • 15. 10.35h.  -00- RK  MLADOST 1949: RK  METEOR_19__:_13__(10:8)
  • 16. 11.20h.  -98- RK  MLADOST 1949: RK  METEOR__37_:_28__(21:11)
  • 17. 12.10h.  -00- RK  MLADOST-VR:  RK VUČKO_24__:_11__(12:5)
  • 1812.55h-98- RK  MLADOST-VR:  RK VUČKO _24__:_11__(12:5)
  • 19. 13.45h-00- HC SKSK PILEA: RK  METEOR__16_:_11__(7:4)
  • 2014.30h.  -98- HC SKSK PILEA: RK  METEOR_15__:_14__(7:9)

MINI  RUKOMET (SRC „ DUBOČICA“mala sala) 
od 10.ooh do 12.ooh

  • 15.15.h    Proglašenje pobednika turnira, dodela medalja,priznanja i nagrada najboljima                                                      
  • SVEČANO  ZATVARANJE  TURNIRA
  • ISPRAĆAJ  GOSTIJU 

MINI RUKOMET
-MALA  SALA SRC „DUBOČICA“-

SUBOTA 09. 11. 2013.god

  • TURNIR- MINI RUKOMET –METEOR  2012 (SRC „ DUBOČICA“mala sala)
  • 1.10.00.h- RK  VUČKO: RK  METEOR  -1- -gr.A_14_:_20_(6:12)
  • 2.10.30.h- RK  MLADOST-VR  : RK  HISAR- PK-gr.B_17_:_13_(9:1)
  • 3.11.00.h- RK  VUČKO-: RK STUDENT -gr.A_26_:_13_(12:5)
  • 4.11.30.h- RK  METEOR  -2-: RK  MLADOST1949 -gr.B_1_:_15_(1:6)

12.15. h     –  SVEČANO  OTVARANJE  TURNIRA –

  • 5.13.00.h- RK  METEOR  -1- : RK STUDENT –gr.A _17_:_14_(9:3)  
  • 6.13.30.h- RK  MLADOST-VR  : RK  METEOR  -2- – gr.B_24_:_0_(12:0)
  • 7.14.00.h- RK  VUČKO : RK  METEOR  -3- -gr.A_19_:_16_(9:9)
  • 8.14.30.h- RK  RK  MLADOST1949 : RK MLADOST-VR  –gr.B_18_:_25_(7:11)
  • 9.15.00.h- RK  METEOR  -1-: RK  METEOR  -3- -gr.A_20_:_6_(11:3)
  • 10.15.30h- METEOR  -2- : RK  HISAR- PK -gr.B_2_:_23_(0:9)
  • 11.16.00h- RK  METEOR  -3-: RK STUDENT -gr.A_15_:_10_(9:7)
  • 12.16.30h- RK  MLADOST1949 : RK  HISAR- PK -gr.B_14_:_17_(4:10)

NEDELJA  10. 11. 2013.god. 

  • TURNIR- MINI RUKOMET –METEOR  2012 (SRC „ DUBOČICA“mala sala)
  • 13.10.00.h – RK  METEOR  -2-: RK STUDENT __6_:_15__(2:5)
  • 14.10.30.h – RK  METEOR  -3-: RK  MLADOST1949 _15__:_14__(9:6)
  • 15.11.00.h – RK  VUČKO: RK  HISAR- PK _11__:_9__(6:5)
  • 16.11.30.h – RK  METEOR  -1-: RK  MLADOST-VR  _16__:_20__(8:10)

 

PLASMANI NA  OSMOM  TURNIRU  RUKOMETNIH  NADA „ METEOR  2013“Leskovac

GENERACIJA -1998-

Plasman KLUB Pop N por Gol bod
1. VR. HC PILEA – 4 0 0 91:48 8
2. RK METEOR –  3 0 1 116:79 6
3.  RK MLADOST – VR 2 1 2 67:71 3
4. RK MLADOST 1949- 1 1 2 74:87 3
5. RK VUČKO – 0 0 4 53:91 0

GENERACIJA -2000-

Plasman KLUB Pop N por Gol bod
1. HC PILEA – 3 1 0 70:55 7
2. RK MLADOST – VR 3 1 0 65:50 7
3. RK MLADOST 1949- 2 0 2 78:65 4
4. RK METEOR 1 0 3 65:63 2
5. RK VUČKO – 0 0 2 43:72 0

 MINI RUKOMET 2002/2003

  KLUB  
1. RK MLADOST – Vranje
2. RK METEOR – -1- Lekovac
3. RK VUČKO – Smed.Palanka
4. RK HISAR – Prokuplje
5. RK MLADOST 1949- Zaječar
6. RK METEOR – -3- Lekovac 
7. RK STUDENT – Niš
8. RK  RK METEOR – 2- Lekovac

 

NAJBOLJI STERLAC -1998- STOJANOVIĆ LUKA – RK METEOR,Leskovac
NAJBOLJI  GOLMAN -1998-  CHARALAMPAKIS FOTIS – HC PILEA -Thesaloniki 
NAJBOLJI IGRAČ – 1998- PETRIDIS KONSTATIONOS – HC PILEA -Thesaloniki

 

NAJBOLJI STERLAC -2000-MILADINOVIĆ MIHAJLO –RK MLADOST,Vranje
NAJBOLJI  GOLMAN -2000-LEPOJEVIĆ DUŠAN – RK METEOR,Lekovac
NAJBOLJI IGRAČ – 2000-  ARVANITIS  ANTONIOS HC PILEA -Thesaloniki

 

ORGANIZATORI  TURNIRA :

-GRAD  LESKOVAC
-OŠ „JOSIF  KOSTIĆ “- LESKOVAC
-RК МЕТЕОR- LESKOVAC
-OPŠTINSKI  RUKOMETNI SAVEZ  LESKOVAC
-MITROVIĆ  DRAGAN – MONJA
-NIKOLIĆ IGOR – KLINJA
-MIKIĆ  BRATISLAV –BORAC
-DANILOVIĆ  DRAGAN – DAČA