Naslovna Turniri Šesti turnir rukometnih nada i mini rukomet METEOR 2011.

Šesti turnir rukometnih nada i mini rukomet METEOR 2011.

PODELI

REZULTATI I DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA
ZA ŠESTI   TURNIR RUKOMETNIH NADA I MINI RUKOMET
„METEOR 2011“

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA POLUFINALNI DEO 12.11.2011.
 DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 1. KOLO
RK  ZAJEČAR96-A RK METEOR  96-A 26:17 (12:09)
Cvetković Dušan Đorić  Stefan Subota 09,00
delegat:Mitić  Miloš
RK  NAISUS-96-A RK  P.P.ADA96-A 23:11 (11:04)
Stojiljković  Ivan Stojanović  Mihajlo Subota 09,55
delegat: Mitić  Miloš  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA POLUFINALNI DEO 12.11.2011.
 DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 1. KOLO
RK  ZAJEČAR98-B RK METEOR  98-B 13:20 (03:13)
Stojiljković  Ivan Stojanović  Mihajlo Subota 10,50
delegat: Mitić  Miloš  
RK  NAISUS98-A RK  P.P.ADA98-A 13 :18 (05 :08)
Marinković  Predrag Đorić  Stefan Subota 11,35
delegat:Mitić  Miloš  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 2. KOLO  12.11.2011.
RK  ZAJEČAR96-A RK  P.P.ADA96-A 23:23(15:11)
Aleksandar Petković Đorić  Stefan Subota 13,00
delegat: Bratislav  Severović  
RK METEOR  96-A RK  NAISUS 96-A 22:19(14:07)
Stojiljković  Ivan Aleksadnar Petković Subota 13,50
delegat: Bratislav  Severović  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 2. KOLO   12.11.2011.
RK  ZAJEČAR98-B RK  P.P.ADA98-B 07 :17 (05 : 10)
Stojanović  Mihajlo Đorić  Stefan Subota 14,50
delegat: Severović  Bratislav  
RK METEOR  98-A RK  NAISUS98-B 19 : 09 (13 :04)
Stojanović  Mihajlo Đorić  Stefan Subota 15,30
delegat: Severović  Bratislav  

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 3. KOLO 13.11.2011.
RK  ZAJEČAR96-A RK NAISUS96-A 25:21 (13:09)
Ivan Stojiljković Stojanović  Mihajlo nedelja 10,00
delegat: Popović Dragan
RK  P.P.ADA-96-A RK METEOR  96-A 14 : 17 (08:09)
Ivan Stojiljković Stojanović  Mihajlo Subota 10,50
delegat: Popović Dragan

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA 3. KOLO 13.11.-2011.
RK  ZAJEČAR98-B RK  NAISUS98-B 13:13 (07:09)
Ivan Stojiljković Stojanović  Mihajlo Nedelja 11.50
delegat: Popović Dragan
RK  P.P.ADA-98-B
B
RK METEOR  98-B 08:16 (05:09)
Ivan Stojiljković Stojanović  Mihajlo Nedelja 12.35
delegat: Popović Dragan

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA – MINI RUKOMET
1. KOLO -12.11-2011.
RK P.P. ADA -1- RK  METEOR -2- 20:03
Čičić  Miodrag Blažić  Marko Subota 13,00
delegat: Petrović Miomir
RK  METEOR -1- RK P.P. ADA-2- 02:09
Jakovljević  Nikola Danilović  Strahinja Subota 13,30
delegat: Petrović Miomir
RK  ZAJEČAR RK  NAISUS 11:06
Jakovljević  Nikola Stojanović  Andrija Subota 14,00
delegat: Petrović Miomir

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA – MINI RUKOMET 
2. KOLO -12.11.-2011.
RK P.P.ADA-1- RK  METEOR-1- 19:07
Čičić  Miodrag Stojanović  Andrija Subota 14,30
delegat: Petrović Miomir
RK METEOR-2- RK  NAISUS 01:10
Danilović  Strahinja Blažić  Marko Subota 15,00
delegat: Petrović Miomir
RK P.P. ADA-2- RK  ZAJEČAR 05:07
Jakovljević  Nikola Stojanović  Andrija Subota 15,30
delegat: Petrović Miomir

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA – MINI RUKOMET 
3. KOLO -12.11.-2011.
RK NAISUS RK P.P.ADA-2- 08:02
Čičić  Miodrag Stojanović  Andrija Subota 16,00
delegat: Petrović Miomir
RK  ZAJEČAR RK P.P. ADA-1- 10:13
Danilović  Strahinja Blažić  Marko Subota 16,30
delegat: Petrović Miomir
RK METEOR-1- RK METEOR-2- 10:02
Jakovljević  Nikola Čičić  Miodrag Subota 17,00
delegat: Petrović Miomir

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA – MINI RUKOMET
4. KOLO -13.11.-2011.
RK METEOR-2- RK P.P.ADA-2- 04:08
Čičić  Miodrag Blažić  Marko Nedelja 9,00
delegat: Petrović Miomir
RK P.P. ADA-1- RK NAISUS 14:07
Jakovljević  Nikola Danilović  Strahinja Nedelja 09,30
delegat: Petrović Miomir
RK METEOR-1- RK  ZAJEČAR 08:06
Jakovljević  Nikola Danilović  Strahinja Nedelja 10,00
delegat: Petrović Miomir

 

DELEGIRANjE SLUŽBENIH LICA – MINI RUKOMET
5. KOLO -13.11.-2011.
RK P.P.ADA-2- RK P.P. ADA-1- 07:04
Jakovljević  Nikola Danilović  Strahinja Nedelja 10,30
delegat: Petrović Miomir
RK  ZAJEČAR RK METEOR-2- 10:02
Jakovljević  Nikola Blažić  Marko Nedelja 11,00
delegat: Petrović Miomir
RK  NAISUS RK METEOR-2- 05:02
Jakovljević  Nikola Danilović  Strahinja Nedelja 11,30
delegat: Petrović Miomir

 

PLASMANI EKIPA
NA 6. TUNIRU RUKOMETNIH NADA „METEOR  2011“

 

    ’96/’97                                                                  -’98/’99

1.-RK  ZAJEČAR – Zaječar                               1.-RK  METEOR -Leskovac                                    
2.-RK  METEOR – Leskovac                            2.-RK  POTISJE  PLETEKS-Ada
3.-RK  NAISUS –Niš                                   3.- RK  ZAJEČAR- Zaječar
4.-RK  POTISJE PLETEKS – Ada                 4. -RK  NAISUS –Niš         

MINI  RUKOMET – SVE EKIPE POBEDNICI……

-RK  POTISJE PLETEKS – Ada                                                   
-RK  ZAJEČAR – Zaječar                                             
-RK  NAISUS –Niš                                                            
-RK  METEOR – Leskovac    
                                        

  1. Najbolji  igrač turnira – ’96- Žikić Marko – RK Zaječar
  2. Najbolji  strelac turnira – ’96 – Malkočević  Alen – RK  Naisus
  3. Najbolji  golman turnira – ’96– Petrović  Milan – RK Meteor
  4. Najbolji  igrač turnira – ’98  – Ginder Tomaž – RK P.P. Ada
  5. Najbolji  strelac turnira – ’98 – Radivojević  Dejan _ RK Meteor
  6. Najbolji  golman turnira – ’98 – Tomić Milan – RK Zaječar
  7. TROFEJ – Rukometna nada –METEOR 2011- 96-Mladenović  David – RK Meteor
  8. TROFEJ – Rukometna nada –METEOR 2011- 98-Stojanović  Luka    – RK Meteor

    Oraganizatori   turnira:

-Grad  Leskovac
-RK METEOR- Leskovac
-Opštinski rukometni savez- Leskovac
-OŠ“Josif Kostić“- Leskovac
-Mitrović  Dragan – Monja
-Nikolić  Igor – Klinja
-Mikić  Bratislav- Borac